Star Wars Battlefront 2 Türkçe Yama

Türkçe Yama Hakkında

– Oyunun sadece hikaye modu (Campaign ve Resurrection DLC) çevrilmiştir.

– Yama oyunun çevrimiçi modlarını kapsamamaktadır. Çevrimiçi oynarsanız oyundan yasaklanma riskini göze almış olursunuz. Yasaklanmanız durumda tüm sorumluluk size aittir.

– Yama tüm platformlarla (Epic Games, Steam, Origin ve EA Destkop) ile uyumludur, kürek sürümde çalışmamaktadır.

Performans düşüşü sorunu giderilmiştir.

Oyun Hakkında

Star Wars Battlefront II‘de, Iden Versio’nun ve diğer ikonik Star Wars karakterlerinin galaksi boyunca yaşadığı maceralara, aynı zamanda Asiler ile İmparatorluk arasındaki savaşa tanıklık edin. Blasterınızı kapın ve savaş meydanına atlayın.

Türkçe Yama Kurulum Notları

1) Yamayı indirdikten sonra verilen linke tıklayın (https://github.com/Dulana57/FrostyFix/releases/) ve en üstteki FrostyFix.exe’yi indirin. Hangisini indirmeniz gerektiğinden emin değilseniz yama klasörü içindeki FrostyFixNasılİndirilir.png isimli fotoğrafa göz atın.

2) Ardından Frosty Mod Manager programını çalıştırın ve oyunun exe’sini (swbattlefrontii.exe) seçin.

3) Frosty Mod Manager açıldıktan sonra, “Import Mod(s)” seçeneğine tıklayın ve SWBF2-v1.0.fbmod dosyasını seçin. 

Seçtikten sonra “Apply Mod(s)” tuşuna basın ve kutucuğun işaretli olduğundan emin olun.

4) Tüm bunları tamamladıktan sonra yukarıdaki “Launch” tuşuna basın ve oyunun açılmasını bekleyin, oyun açılınca da oyunu kapatın. Oyun Türkçe olmayacaktır ama bu işlem oyunun Türkçe olması için gereklidir.

5) Son olarak, 1. adımda indirdiğiniz FrostyFix.exe’yi masaüstüne atın ve çalıştırın.

6) Karşınıza çıkan ekranda “Star Wars: Battlefront II (2017)” kutucuğunu işaretleyin ve “Enable Mods” tuşuna tıklayın. Bu işlemi yaptığınızda karşınıza “Restart Origin” şeklinde bir tuş çıkacaktır, ona basın ve Origin’i yeniden başlatın.

7) Origin yeniden açıldığında Frosty Mod Manager’ı tekrar açın ve Launch tuşuna basın. Oyun Türkçe olarak açılacaktır.

8) Eğer Türkçe olarak açılmazsa yeniden FrostyFix.exe’yi çalıştırın ve bu tekrar “Enable Mods” tuşuna bastıktan sonra bu sefer “Restart PC” tuşuna basın. Bu işlem bilgisayarınızı yeniden başlatır.

9) Bilgisayarınız açıldığında 7. adımı yeniden uygulayın. Oyun Türkçe olarak açılacaktır.

UYARI

EA modları desteklemediği için Türkçe şekilde oynarken çevrimiçi oyun modlarına (Co-op, Multiplayer) giremezsiniz. (Zaten çevrimiçi modlar Türkçeye çevrilmedi.) Girerseniz oyundan yasaklanma riskini göze almış olursunuz ve oyundan yasaklanmanız durumunda tüm sorumluluk size aittir. Yamayı indirerek bunu kabul etmiş olursunuz.

UYARI 2

Oyun açıldığında çevrimdışı gözükebilirsiniz. Çevrimiçi olmak isterseniz ana sayfadaki BAĞLAN tuşuna birkaç kez basarak çevrimiçi olarak da oynayabilirsiniz. Ancak bu çevrimiçi modlara erişebileceğiniz anlamına gelmiyor, sadece arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak gözükmenizi sağlar.

Oyun İçi Görüntüler

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Emeği Geçenler

Proje Yöneticisi
Garwy

Çeviri
Garwy

Test
Garwy
BoomBookTR

Programlama & Destek
BoomBookTR

Türkçe Yama İndir

Google Drive

Yama İndİr
Boyut: 30MB